Robert Němec – Proč do 10 let skoro všechny SEO a PPC agentury zaniknou

Robert Němec – Proč do 10 let skoro všechny SEO a PPC agentury zaniknouPřednáška — Proč do 10 let skoro všechny SEO a PPC agentury a freelanceři zaniknou

Připravuje Robert Němec
Investuje-li dnes klient 80 % svého rozpočtu na digitální marketing do SEO a PPC, na 80 % jej předběhne konkurence.

Mohu si to dovolit říct, protože svoji první fakturu za SEO jsem klientovi odeslal již 11. března 2002. Během těch let jsem ale zjistil, že spolehnout se jenom na SEO a PPC je slepá vývojová větev. Chcete-li totiž dnes získávat zákazníky, musíte podchytit i další kanály, jako je display reklama, UX, sociální média, emailový marketing a další.

V přednášce vysvětlím, proč je to nezbytné, ukáži, jak jednotlivé kanály synchronizovaně využívat v rámci nákupního cyklu a proč agentury a freelanceři, které to nepochopí a budou se zaměřovat jenom na SEO a PPC, budou muset opustit trh.

Na druhou stranu si také ukážeme, že při zapojení SEO a PPC do omni-channel marketingu je možno získat na SEO a PPC mnohem vyšší rozpočty.

Pro koho je přednáška určena
Přednáška je určena jak pro digitální agentury a freelancery, tak pro každého, kdo se pohybuje v digitálním marketingu na straně klienta (eshopy, cestovní kanceláře, slevové weby, finanční weby) a každého, kdo se zajímá o omni-channel marketing.

Web

source

Share this postLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *